- Hoşgeldiniz

Trabzonlular Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 25 Firma, 0 Haber, 0 Ürün ve 0 İlan Bulunuyor.

FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 7 + 2 = ?

Motifsan Baskı

Adres : Eski Londra Asfaltı Oğuzhan Sokak No: 40/B Güngören / ISTANBUL

Telefon : +90 212 557 12 53

Telefon 2 : -

Faks : +90 212 641 93 30

info@motifsan.com.tr

http://www.motifsan.com.tr/

Motifsan Baskı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1991 yılında Merter’de halen faaliyet sürdürdüğü binasında küçük bir işletme olarak ticaret hayatına başladı. Motifsan, firma konusu olarak deri sanayisinde çokça bulunan bozuk ve düşük değerli malların kusurlarını kapatmak ve daha değerli hale getirmek amacıyla harekete geçti. Serigrafi baskıların yanında ezme, kabartma, klişe baskılar Motifsan bünyesinde yapılmaya başlanan ilk işlerdi.
Yıllar içinde, Motifsan bütün deri konfeksiyoncuları tarafından bilinen ve aranan firma hüviyetini kazanmaya başladı. Öyle ki sadece İstanbul içinden değil İzmir’den Adana’ya Türkiyenin değişik yerlerinden müşteriler iş yaptırmaya başladı.
Deri yan sanayisinde, özellikle baskıda daima lider pozisyonda bulunan Motifsan, birçok yeniliği bünyesine, rakiplerinden önce alarak muadili firmalara da örnek olmuştur.
Yurtiçi ve Yurtdışı fuarları ve sektörü yakından takip ederek deri dünyasındaki yenilikleri daha da geliştirerek Ülkemiz piyasasına hızla taşımıştır.
Motifsan, ilerleyen yıllarda, piyasada bulunan kusurlu malların değerlendirilmesi amacıyla lazer transfer kağıtlarını ilk defa ithal etmeye başlamıştır. Fakat piyasanın gösterdiği rağbet ve ilgiyle modaya dönüşen bu baskı türü artık en kaliteli mallara bile uygulanır hale geldi.
Serigrafi baskılar, ezme kabartma baskılar ve Lazer transfer kağıtlardan başka roller coat baskı, perfore baskı, kalıp baskı, lazer yakma, tüye baskı ve finisaj işlemlerini zamanla bünyesine alan Motifsan, artık Deri Konfeksiyoncularının ve Ayakkabı imalatçılarının, yakından takip ederek istifade ettikleri Lider bir firma olarak bu halini yıllardır korumaktadır.
Motifsan, zirveye çıkmaktan daha zor olanın zirvede kalmak olduğu bilinciyle her yeniliği yakından takip ederek müşteri memnuniyetinden öte müşteri taraftarlığına talip olarak çalışmalarını aralıksız sürdürmek amacı ve gayreti içersindedir.

07 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş ve 260 kez okunmuş.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

TemaFabrika