- Hoşgeldiniz

Trabzonlular Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 25 Firma, 0 Haber, 0 Ürün ve 0 İlan Bulunuyor.

FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 5 + 6 = ?

Nokta Gıda

Adres : Kocasinan Merkez mh. Kaya sk. No:5/B Bahçelievler / İstanbul

Telefon : +90 212 515 60 60

Telefon 2 : +90 507 401 40 01

Faks : +90 212 310 29 46

info@noktagida.com.tr

http://www.noktagida.com.tr

Nokta Gıda 

  • Misyon: Toplum sağlığı için; temiz ve gelişmiş üretim ortamında, geniş yelpazeye sahip ürünlerimizde istenilen kalite ve lezzeti en uygun fiyatlarla, gerçek üreticiden aracısız bir şekilde tüketiciye sunmak.
  • Vizyon : Nokta Gıda, nihai tüketicisi ile bütünleşerek Fastfood sektöründe alanında öncü olmayı, sürekli AR-GE çalışmaları ile kendini ve ürünlerini geliştirmeyi, çalışanlarıyla kârlılığını ve verimliğini arttırmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.
  • Değerlerimiz; Hijyenik üretim, kalite odaklılık, müşteri memnuniyeti, çalışanların mutluluğu, çevre ve topluma saygıdan oluşmaktadır. Tüm çalışmalarımızı müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların öngördüğü değerler doğrultusunda planlar ve uygularız.
  • Kalite Odaklılık: Şirketimizin gelişimi ve ekonomik büyümesi için en önemli başarı unsuru olarak verimliliği ve rekabet gücünü yükseltmenin gereğine, kalite, yenilik ve değişimin önemine inanırız.
  • Müşteri Memnuniyeti: Ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizi tatmin etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için çaba gösteririz. En iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizle artan değer yaratmak amacıyla kazan-kazan ilkesi doğrultusunda işbirlikleri oluşturur ve geliştiririz.
  • Çalışanların Mutluluğu: Çalışanlarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için gerekli koşulları yaratır, takım ruhu ile ortak hedeflere yönelen yetkin çalışanlar oluştururuz. Yarattığımız değerleri çalışanlarımızın mutluluğunu göz önüne alarak, ayrım yapmaksızın, adaletli olarak paylaşırız.
  • Çevreye ve Topluma Saygı: Ürünlerimizi, çevre sağlığını gözeterek, ülke standartlarında üretiriz. Sosyal sorumluluk anlayışıyla toplumumuzun ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunuruz.

Faaliyet alanı: Büfe, Kafe, Kantin mutfağı için hazır fastfood ürünler

Ürettiği Ürünler: Soğuk Sandviç, Pizza, Pizza Tost, Kumru Tost, Ayvalık Tostu, Hazır Köfte, Hazır Hamburger, Lunchbox paketi, Dilinlenmiş Kahvaltılık ve Soğuk Meze yapan firma

21 Mayıs 2014 tarihinde eklenmiş ve 325 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

TemaFabrika