- Hoşgeldiniz

Trabzonlular Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 25 Firma, 0 Haber, 0 Ürün ve 0 İlan Bulunuyor.

FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 2 + 1 = ?

Yapı-Kur İnşaat Müh. Mim. Ltd. Şti.

Adres : Ordu cad.no:25 Gaziosmanpaşa / İstanbul

Telefon : +90 212 564 64 80

Telefon 2 : +90 212 564 12 42

Faks : +90 212 545 83 53

yapi.kur@hotmail.com

http://www.yapi-kur.com.tr/

TARİHÇE 

Şirketimiz 1984 yılında kurulmuş olup,şirket ortakları mimar Elif Demir ve inş.müh. Mustafa Demir’dir.
28 yılı aşkın bir süredir çeşitli inşaat,taahhüt ve güçlendirme projelerimizle müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenliğini en üst seviyede tutmaya çalışarak hizmet vermekteyiz..

1999 yılındaki deprem sonrası,şirketimiz proje müşavirliği belgesi ile birlikte,bina onarım ve güçlendirme,proje ruhsat ve uygulama alanlarındaki projelerine ağırlık vermiş olup tüm inşaatlarını eksiksiz ve güvenli bir şekilde yapıp teslim etmiştir.Şirketimiz halen proje,ruhsat,uygulama ve taahhüt işlerine devam etmektedir..

Yapı Kur İnşaat olarak amacımız ;Tasarımı yüksek kalitede üretimle birleştirerek,çevreye duyarlı,depreme dayanıklı ve fonksiyonel binalar tasarlamak ve üretmektir.

FAALİYET ALANLARIMIZ

  • İNŞAAT YAPIMI:Bina,konut,fabrika,sanayi binaları,kooperatif binaları anahtar teslim ve taahhüt olarak yapılarak eksiksiz teslim edilir.Villa inşaatları,peyzaj,yüzme havuzu projeleri alanlarında uzman ekibimizce yapılır.

 

  • MİMARİ PROJE TASARIMI :Avan ve Uygulama projeleri çizilerek 3D görselleştirme ile sunulur.

 

  • PROJE,RUHSAT ve TEKNİK DANIŞMANLIK:Bina deprem incelemesi,teknik danışmanlık,mimari ve statik çizimler,röleve alımı,proje,ruhsat ,iskan işleri teknik ekibimiz tarafından yapılır.İhale taahhüt,bayındırlık birim fiyatlar,keşif,analiz,fizibilite ve maliyet çıkarımı uzmanlarımızca yapılıp sunumu gerçekleştirilir.

 

  • DEPREM İNCELEME,TAKVİYE,ONARIM,PROJE VE GÜÇLENDİRME UYGULAMALARI:Binaların takviye ve güçlendirme projesi ve inşaatı uzmanlarımız tarafından ileri ve en son tekniklerle uygulanır.Zemin etüdü,röleve projesi,statik tahkik,beton karot numune ile beton mukavemet ölçümü,statik mantolama her türlü hesabı ve tatbikatı tarafımızca yapılmaktadır.

 

  • KAT KARŞILIĞI İNŞAAT YAPIMI MÜTEAHHİTLİĞİ:Taahhüt olarak alınarak yapımı gerçekleştirilir.

 

  • KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ:Çevre ve şehircilik bakanlığı tarafından verilen kentsel dönüşüm lisansına sahip firmamızda,avan ve uygulama projesi çizimi,kentsel dönüşüm proje danışmanlığı ve kentsel dönüşüm inşaatları yapılır.
04 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş ve 244 kez okunmuş.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika